Логитип news-good.info

Гендиректора Укрпошти призначатимуть без конкурсу: Смілянський відповів піснею

16.06.2021 22:29

Відтепер генерального директора Укрпошти зможе значенияї наглядова рада. Натомість конкурса, як раніше, не проводит конкурс. Кабмін погодив такі зміни на засіданні 16 июня. Причина такого обрунтували

Гендиректора Укрпошти призначатимуть без конкурсу: Смілянський відповів піснею - фото

Відтепер генерального директора Укрпошти зможе значенияї наглядова рада. Натомість конкурса, як раніше, не проводит конкурс.

Кабмін погодив такі зміни на засіданні 16 июня. Причина такого постановления обрунтували пояснювальній записці до проекта відповідної постанови.

Чому змінили власти

Там вказано, проведенне конкурсу и затребованный результат может быть затягнутися на тривалий час, мовиться про щонайменше 6 месяцев.

Такий тривалий процес, переконфигурированный в Кабмин, можно поставить під загрозу роботу Укрпошти. Особливо-на тлі пандемії коронавірусу COVID-19.

Зверніть увагу! У документа наголосили, что не было назначено кандидатурою керівника компании загрожуватиме стратегічній інвестиційній програмі, обсягом 100 миллионов вро.

Реакція Смолянського

Чинний гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський відреагував на рішення уряду, при чому-у доволі оригінальний спосіб. Він написав, що поки нічого не коментуватиме, але згадав 2 пісні.

Наші найкращі DJ-меломани вирішую, яка пісня відкриватиме плейлист 1 липня-"Остання завіса (My Way)" Френка Сінатри или "Шоу має тривати" Фредді Меркурі, -обозначив посадовець.

При цьому, на його думку, обидві композиції-це відмінний вибір. Очевидно, Смілянський мав на увазі те, через 30 червня завершится дія 3-річного контракту, описаного с ним у 2018 році.

Зауважимо, смілянський очолю Укрпошту с 1 июля 2016 года. Крім цього, він є член наглядової ради державного концерну Укроборонпром.

Читайте также


Новости раздела

Популярные