Логитип news-good.info

Фахівці сервісцентру Ремонт на дому доповнили список благодійних справ

24.05.2021 19:11

Традиційно працівники сервісного центру "Ремонт Надому" беруть участь в багатьох соціальних проектах. Візит до дитячого центру " Мо...

Фахівці сервісцентру Ремонт на дому доповнили список благодійних справ - фото

Традиційно працівники сервісного центру "Ремонт Надому" беруть участь в багатьох соціальних проектах. Візит до дитячого центру " Моя Родина" в с. Хотів, Київської області став черговою доброю справою команди сервісцентру.

"Даруємо побутовій техніці друге життя на радість дітям"

Майстрів у гості до дітей запросили вихователі, бо з ладу одночасно вийшли дві найважливіші речі у побуті: пральна та посудомийна машина. Для невеликого дитячого центру, придбання нової техніки були б не помірною витратою. Тому всі сподівання залишалися на спеціалістів по ремонту, які погодилися взятися за справу.

По приїзду, окрім подарунків та веселого спілкування, фахівці швидко відремонтували несправні побутові прилади і провели профілактику працюючим. Для робітників з многорічним досвідом це не представляло ніяких труднощів.

Відтепер технічне обслуговування всієї побутової техніки взяв на себе сервісцентр. Причому всі роботи будуть виконуватись безкоштовно. Діти з цікавістю спостерігали за роботою майстрів, а після завершення робіт щиро подякували за турботу.

Читайте также


Новости раздела

Популярные