Логитип news-good.info

Audi готує великий електричний кросовер

23.04.2021 00:39

На автосалоні в Шанхаї Audi представила закамуфльований прототип якогось електрокара, повноцінна прем’єра якого відбудеться в другі...

Audi готує великий електричний кросовер - фото

На автосалоні в Шанхаї Audi представила закамуфльований прототип якогось електрокара, повноцінна прем’єра якого відбудеться в другій половині 2021 року. Відомо, що новинка розроблялася в партнерстві з китайським SAIC, з яким у Audi є спільне підприємство.

За попередніми даними, в основі електрокара лежить та ж платформа, на якій побудовані Q4 e-tron, Volkswagen ID.3 і ID.4, а також Skoda Enyaq iV - фольксвагенівська архітектура MEB. У самій же компанії поки наводять тільки довжину майбутнього електрокара: вона становить 4,87 метра, тобто за цим параметром його можна порівняти з Volkswagen ID.6 X (ті ж 4,87 метра).

Передбачається, що у концепту три ряди сидінь, як і у ID.6 X, а серійна версія з’явиться на ринку з заднім і повним приводом.

Швидше за все, поки безіменний шоу-кар являє собою довгобазний Q4 e-tron і трохи іншим дизайном. Якщо це припущення виявиться вірним, то новинка розділить з Q4 e-tron і силові установки потужністю від 170 до 299 кінських сил, а також батареї ємністю 52, 77 і 83 кіловат-години. Максимальний запас ходу складе близько 560 кілометрів.

Крім поки безіменного прототипу, Audi показала в Шанхаї концепт A6 e-tron, який на 95 відсотків буде схожий з серійним A6 наступного покоління, оновлений Q5L і A7L.

Читайте также


Новости раздела

Популярные