Логитип news-good.info

Нацбанк збільшив перехідний період для запуску цифрової гривні

07.04.2021 06:19

Нацбанк відтермінував перехідний період на врегулювання питань, пов’язаних із випуском електронних грошей, до 15 червня 2021 року. Про ц...

Нацбанк збільшив перехідний період для запуску цифрової гривні - фото

Нацбанк відтермінував перехідний період на врегулювання питань, пов’язаних із випуском електронних грошей, до 15 червня 2021 року.

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

"Оскільки в умовах карантинних обмежень, спричинених пандемією COVID-19, учасникам ринку потрібно більше часу на доопрацювання та налаштування програмного забезпечення, підготовку оновлених правил використання електронних грошей.

Відповідні норми містить постанова Правління Національного банку від 05 квітня 2021 року № 28 "Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 11 вересня 2020 року № 133", що набирає чинності з 06 квітня 2021 року", - йдеться у повідомленні.

У НБУ нагадали, що восени минулого року осучаснили регулювання ринку електронних грошей та гармонізували його із законодавством України та ЄС в сфері здійснення фінансового моніторингу.

Серед найважливіших ключових змін, передбачених новими правилами регулювання, такі: необхідність ідентифікації користувачів електронних грошей; установлення нових лімітів для операцій з електронними грошима; посилення вимог до банків-емітентів електронних грошей щодо контролю за діяльністю комерційних агентів; підвищення рівня захисту прав користувачів електронних грошей.

Читайте также


Новости раздела

Популярные