Логитип news-good.info

У Польщі відреагували на слова про підготовку вторгнення у Білорусь

23.08.2020 10:41

Польща не має наміру порушувати територіальну цілісність Білорусі, заявив глава Канцелярії президента республіки Кшиштоф Щерськи?...

У Польщі відреагували на слова про підготовку вторгнення у Білорусь - фото

Польща не має наміру порушувати територіальну цілісність Білорусі, заявив глава Канцелярії президента республіки Кшиштоф Щерський. Він підкреслив, що Варшава послідовно відстоює верховенство міжнародного права.

Як пише "РБК-Україна", про це повідомляє Gazeta Prawna. Фундаментом міжнародного права є суверенітет держави, і Польща має намір дотримуватися цей принцип, підкреслив Щерський.

"Тому нас турбує і дивує те, що в пропаганді білоруської влади з’являються припущення про те, що Польща нібито мала намір порушити територіальну цілісність цієї держави", - додав політик. Щерський також зазначив, що президенти країн Вишеградської групи (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина) закликають усі держави дотримуватися суверенітет Білорусі.

Зазначимо, таку позицію польський політик висловив після того, як під час робочого візиту в Гродно Лукашенко заявив про "серйозне пересування" сил НАТО у західних кордонів Білорусі.

Читайте также


Новости раздела

Популярные