Логитип news-good.info

Міноборони Білорусі не виключає військового конфлікту або громадянської війни в країні

21.08.2020 00:56

Міністр оборони Білорусі Віктор Хренін не виключає, що протести в країні можуть перерости у громадянську війну чи військовий конфлік?...

Міноборони Білорусі не виключає військового конфлікту або громадянської війни в країні - фото

Міністр оборони Білорусі Віктор Хренін не виключає, що протести в країні можуть перерости у громадянську війну чи військовий конфлікт. Міністр також не виключає, що проти протестувальників можуть застосувати армію.

Про це повідомляє білоруське видання "Наша Ніва", яке отримало аудіозапис закритого засідання міністра з керівництвом підрозділів Міноборони, Генштабу та Збройних сил.

Так, під час розмови з керівниками підрозділів Хренін порівняв армію з вартовим, який "готовий зробити постріл в гору, щоб зупинити порушника та не стріляти на ураження". "І в разі виконання всіх команд вартовим, або якщо йому загрожує небезпека, він зобов’язаний застосовувати зброю на ураження.

Страшенно не хочеться цього робити, але це обов’язок вартового, це борг нас з вами - армії", - заявив він. Міністр наголосив, що сьогодні завдання військових не допустити "пострілу в гору". "Так, це все зрозуміло, так, ми, можливо, увійдемо в громадянську війну, ціна людського життя втрачає ціну з кожним днем. Це жахливо. Не виключено, що може бути й військовий конфлікт, на сьогодні це вже реальність", - додав Хренін.


Новости раздела

Популярные