Логитип news-good.info

Опозиція Білорусі закликала силовиків та військових перейти на її бік

20.08.2020 21:55

Представниця координаційного штабу опозиції Білорусі Марія Колеснікова закликала силовиків та військових переходити на бі...

Опозиція Білорусі закликала силовиків та військових перейти на її бік - фото

Представниця координаційного штабу опозиції Білорусі Марія Колеснікова закликала силовиків та військових переходити на бік протестувальників. Взамін опозиція обіцяє всебічну підтримку та захист.

За словами Колеснікової, білоруська опозиція збирається будувати силові структури з "гідних та чесних людей". Опозиціонерка закликала силовиків притягнути до відповідальності причетних до розгону та катування протестувальників.

Крім того, опозиція обіцяє гарантування безпеки та недоторканості, справедливого ставлення до тих, хто відмовиться виконувати злочинний наказ, скасування боргів за навчання та контрактних боргів, якими погрожують тим, хто хоче піти з органів.

"Гарантуємо житло та матеріальну підтримку всім хто відмовиться виконувати злочинний наказ... Військові, силові структури, ми просимо вас допомогти нам та бути з нами, та захистити наш народ", - заявила вона.

Зазначимо, координаційна рада опозиції була сформована штабом кандидатки в президенти Світлани Тіхановської. До координаційної ради також увійшли представники штабів інших опозиційних кандидатів. Їхня мета, як вони самі стверджують, мирна передача влади.

Читайте также


Новости раздела

Популярные