Логитип news-good.info

У Білорусь не пускають іноземних журналістів без акредетації

20.08.2020 19:51

У Білорусі іноземні журналісти, які не мають акредитації та заявляють, що мета їхнього візиту - туризм, не можуть потрапити в країну.

У Білорусь не пускають іноземних журналістів без акредетації - фото

У Білорусі іноземні журналісти, які не мають акредитації та заявляють, що мета їхнього візиту - туризм, не можуть потрапити в країну.

Про це повідомляє Держприкордонкомітет, а також самі представники ЗМІ, пише Tut.by.

Білоруські прикордонники повідомили самі, що вони відмовили у в’їзді в нашу країну групі іноземних журналістів, які намагалися потрапити в країну під виглядом туристів і не мали акредитації.

Самі вони говорили про те, що приїхали до Білорусі, щоб побачити її визначні пам’ятки, проте прикордонники виявили у них службові посвідчення співробітників ЗМІ, а також професійну техніку. Як повідомляється, також були виявлені великі суми в іноземній валюті.

У той же час, представникам Deutsche Welle і Danmarks Radio, які мали акредитацію для роботи в Білорусі, у в’їзді не перешкоджали. У четвер один із найбільших новинних телеканалів Італії Rai News 24 повідомив, що у в’їзді в Білорусь було відмовлено його кореспонденту Еммі Фарне, її колезі з дочірнього TG1 і декільком іншим іноземним журналістам. Вони змушені були провести ніч в аеропорту.

Допомогу своїм співвітчизникам надало посольство Італії в Білорусі.

Читайте также


Новости раздела

Популярные