Логитип news-good.info

Активісти прийшли до прем’єр-міністра вимагати відставки Ткаченка

20.08.2020 19:40

Сьогодні в Києві, під Кабміном проходить мітинг з вимогою відставки міністра культури Олександра Ткаченка.

Активісти прийшли до прем’єр-міністра вимагати відставки Ткаченка - фото

Сьогодні в Києві, під Кабміном проходить мітинг з вимогою відставки міністра культури Олександра Ткаченка.

Як повідомляє кореспондент "Великого Києва", активісти громадських організацій "Ліс" і "Товариства охорони пам’яток культури міста Києва" звернулися до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з вимогою провести службове розслідування щодо Ткаченка через через його не задекларований будинок на Трухановому острові.

Учасники акції заявляють, що будинок міністра культури, розташований в рекреаційній зоні Труханового острова, не значиться в жодному державному реєстрі і є прямим порушенням прав українців в доступі до природних ресурсів заповідника.

Сьогодні ми прийшли до прем’єр-міністра України з надією на справедливе розслідування незаконних дій міністра культури Олександра Ткаченка. Якщо ми говоримо, що Україна - європейська країна і ми рухаємося в бік євроінтеграції, то в західній моделі чиновник, якого зловили на порушенні закону, сам іде у відставку. Але, у нас в Україні, незважаючи на очевидні факти Олександр Ткаченко навіть не вважає за потрібне роз’яснити цю ситуацію публічно. Тому ми звернулися до мера міста і правоохоронних органів, а зараз прийшли зі зверненням до прем’єр-міністра і вимагаємо повернути Труханів острів людям і адекватно відреагувати на дії міністра культури!", - заявив один з активістів Віталій Плескач.

Нагадаємо, народний депутат від "Слуги народу" і колишній гендиректор телеканалу "1 + 1" Олександр Ткаченко подав декларацію в Національне агентство з питань запобігання корупції, але не вніс туди будинок в природоохоронній зоні на Трухановому острові в Києві. На ділянці землі в 4 гектари розташовується основний будинок, два будинки меншого розміру і двір з озером на ганку.


Новости раздела

Популярные