Логитип news-good.info

Стан Навального стабілізувався

20.08.2020 17:21

Медики стабілізували стан російського опозиціонера Олексія Навального. Про це в четвер, 20 серпня, повідомив заступник головного лікар...

Стан Навального стабілізувався - фото

Медики стабілізували стан російського опозиціонера Олексія Навального. Про це в четвер, 20 серпня, повідомив заступник головного лікаря омської лікарні швидкої медичної допомоги №1 Анатолій Калініченко.

За його словами, омські лікарі провели кілька телемедичних консультацій з федеральними центрами, з провідними експертами, профіль яких дозволяє їм консультувати даного пацієнта. "Усі вони вважають, що всі лікувально-діагностичні заходи були проведені правильно і в повному обсязі. Те, що нам вдалося його стабілізувати, мати ту клінічну картину, яка є - це хороша обережна прогностична ознака", - сказав Калініченко.

Він також зазначив, що планів перевезення Навального в Москву поки немає. У свою чергу, телеграм-канал Mash повідомив, що дружина опозиціонера Юлія Навальна і його офтальмолог Анастасія Васильєва прибули в Омськ.

Васильєва раніше говорила, що Навальному може знадобитися лікування за кордоном. За її словами, "там простіше буде знайти конкретний токсин" - яким, на її думку, отруїли опозиціонера.


Новости раздела

Популярные