Логитип news-good.info

Глава МЗС Литви прокоментував отруєння Навального

20.08.2020 13:01

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс заявив про стурбованість повідомленнями щодо ймовірного отруєння російськог...

Глава МЗС Литви прокоментував отруєння Навального - фото

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс заявив про стурбованість повідомленнями щодо ймовірного отруєння російського опозиціонера Олексія Навального.

"Дуже тривожні повідомлення про ймовірне токсичне отруєння лідера російської опозиції Навального. У разі підтвердження винні мають понести відповідальність. Уважно стежу за ситуацією, бажаю йому сил і якнайшвидшого одужання", - написав Лінкявічюс у своєму Twitter. Нагадаємо, сьогодні вранці Навальному стало зле під час польоту з Томська в Москву.

Літак здійснив вимушену посадку в аеропорту Омська. Опозиціонер був госпіталізований. За даними прес-секретаря політика Кіри Ярмиш, Навальний нічого не їв з ранку, а тільки пив чай, який купив в аеропорту Томська. Зараз опозиціонер перебуває в реанімації. За даними Ярмиш, його підключили до апарату ШВЛ. Вона припустила, що Навального могли отруїти. Лікарі оцінили його стан як важкий. Омський Росспоживнагляд пообіцяв провести перевірку спільно з прокуратурою. Тим часом кафе, в якому Навальний купив чай, почало внутрішню перевірку.


Новости раздела

Популярные