Логитип news-good.info

Норвегія вишле російського дипломата через шпигунський скандал

19.08.2020 22:52

Міністерство закордонних справ Норвегії вирішило вислати російського дипломата через нещодавній шпигунський скандал, передає ...

Норвегія вишле російського дипломата через шпигунський скандал - фото

Міністерство закордонних справ Норвегії вирішило вислати російського дипломата через нещодавній шпигунський скандал, передає в середу агентство Reuters.

МЗС Норвегії не розкрив деталей про російському дипломатові.

Минулого тижня поліція в Осло затримала громадянина Норвегії за підозрою в передачі іноземній державі інформації, яка може завдати шкоди національним інтересам країни. Його затримали після зустрічі з людиною, яка ймовірно є російським розвідником.

Зараз підозрюваний під вартою.

У компанії по сертифікації суден DNV GL, де працював затриманий і звинувачений в шпигунстві, заявили, що співробітник, працював над проєктом по 3D-друку. У компанії запевняють, що у нього не було доступу до секретних даних. Затриманий не працював над проєктами для оборонної промисловості, для збройних сил або для інших урядових агентств, де такий допуск є обов’язковою умовою.

Також в компанії відзначили, що він ніколи не займав керівні посади та що працював тільки над обмеженою кількістю проєктів.


Новости раздела

Популярные