Логитип news-good.info

Перша заступниця голови ДПС Наталія Рубан: одіозна схемщиця зі статками мультимільонерші

19.08.2020 20:17

З призначенням Олексія Любченка в Державну податкову службу повертаються старі кадри, які до цього працювали в фіскальних органах лед...

Перша заступниця голови ДПС Наталія Рубан: одіозна схемщиця зі статками мультимільонерші - фото

З призначенням Олексія Любченка в Державну податкову службу повертаються старі кадри, які до цього працювали в фіскальних органах ледь не після закінчення навчального закладу. Про одне з таких призначень у сьогоднішній статті.

Знайомтеся, перша заступниця голови Державної податкової служби - Наталія Іванівна Рубан.

Після закінчення навчального закладу ще в радянський період певний час працювала економісткою на комбінаті та в колгоспі. З 1990 року працює в державних органах. Почала з посади контролера-ревізора КРУ МФ у місті Першотравненську. Була заступницею начальника ГУ організації документальних перевірок Державної податкової адміністрації України. Упродовж трьох років обіймала посаду заступниці голови ДПА України. За Януковича з серпня 2011-го по червень 2014-го працювала заступницею керівника Головного контрольного управління Адміністрації президента.

Отже, упродовж майже всієї кар’єри Наталія Рубан пропрацювала на державній службі.

Паралельно займається викладацькою діяльністю. Кандидатка економічних наук. Заслужений економіст України.

Аналіз декларацій Наталії Рубан за 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 та 2019 роки показав, що нинішня перша заступниця голови ДПА жила переважно на зарплату та дохід від викладацької діяльності. Отримувала страхові виплати, а віднедавна має ще й пенсію. У 2018 році одноразово вторгувала 980 тис. грн від продажу автомобіля, придбаного раніше за 553 тис. грн. Отже, її середньомісячний дохід, за винятком страхових премій і кредиту, склав 45 тис. грн.

Відповідно до майнової декларації, Наталія Рубан мешкає одна. У власності вона мала п’ять земельних ділянок: біля Києва, на Дніпропетровщині та на Закарпатті. А от недавно син подарував їй ще 0,0086 га в Києво-Святошинському районі, де розташований її будинок. Усі ці земельні ділянки вона разом із сином отримала безоплатно.

Є в Наталії Іванівни і дві розкішні квартири, теж подаровані. У 2013 році вона отримала у дар 140 квадратів на вул. Малопідвальній у Києві, неподалік від Майдану Незалежності. Цю квартиру їй подарувала дочка Яна Миколаївна Рубан-Неділько, яка купила її в грудні 2012 року. На той момент дочці було 32 роки.

Ще одна квартира дісталася Наталії Іванівні відносно недавно - навесні. За реєстром, це теж подарунок площею 102,4 квадратні метри поряд з Офісом президента, що на вулиці Шовковичній. Цю квартиру подарував їй син Максим Олександрович Рубан, який придбав її у 2009 році, коли йому було усього 22 роки та він навчався в університеті. Задекларована вартість квартири на момент придбання 4,15 мільйони гривень або 515 тис. дол. США за тодішнім курсом. Звідки такі статки в студента? Запитання риторичне.

І нарешті - домоволодіння площею 208,1 кв. м у Києво-Святошинському районі із задекларованою вартістю в 666 тис. грн, або 83 тисячі доларів за тодішнім курсом. На території є баня, басейн, два навіси, альтанка та літня кухня. Це майно Наталія Рубан також отримала в подарунок від сина Максима у 2013 році, коли йому було 26 років.

Аудитор із податкової також задекларувала одяг із хутра, сережки з годинником швейцарського виробника преміум класу Chopard і швейцарський годинник марки Breguet класу "люкс". Однак, Наталія Рубан не вказала їхню вартість, як і моделі, через які можна цю вартість встановити.

Тривалий час Наталія Іванівна мешкає одна. Її колишнім чоловіком є Рубан Олександр Леонтійович, з яким вона розлучилась у 2013 році. З 2016-го він зареєстрований підприємцем із надання в оренду нерухомості, хоча що саме він здає незрозуміло, адже на нього з 2013 року записана єдина столична квартира, та й та не зовсім велика. Вартість квадратного метра там близько однієї тисячі доларів, отже житло могло обійтися Олександру Леонтійовичу в 50 тисяч доларів.

Торік Олександр Леонтійович подарував своєму сину Максиму Рубану 1,3 млн грн. А син нині заступник начальника столичного Сервісного центру МВС, а раніше податківець - спершу працював у Херсоні, а потім очолював Дарницьку ДПІ м. Києва.

У його декларації є право користування тим самим будинком площею 208 квадратів, який ми вам показували раніше. От тільки там його вартість значно вища - 1,75 млн грн, а не 666 тис. грн, як вказала у своїй декларації Наталія Іванівна.

Відповідно до декларації, Максим Рубан у тій же Михайлівці будує будинок площею 320 кв. м.


аа

Читайте также


Новости раздела

Популярные