Логитип news-good.info

У Білорусі розповіли про узгоджені дії Лукашенка і Путіна

19.08.2020 19:02

Президент Білорусі Олександр Лукашенко зараз координує свої дії з президентом РФ Володимиром Путіним в рамках Союзної держави і ОДКБ.

У Білорусі розповіли про узгоджені дії Лукашенка і Путіна - фото

Президент Білорусі Олександр Лукашенко зараз координує свої дії з президентом РФ Володимиром Путіним в рамках Союзної держави і ОДКБ.

Про це сказала прес-секретар президента Білорусі Наталя Ейсмонт, повідомляє "ТАСС" у середу, 19 серпня.

"Зараз йдуть консультації президентів Білорусі і Росії. Глави держав координують свої дії, у першу чергу, в рамках укладених договорів. Це і Союзна держава, і ОДКБ", - сказала вона.

Ейсмонт також нагадала, що в останні дні між лідерами країн відбулося кілька телефонних дзвінків.

Так, Лукашенко попросив Путіна передати канцлеру Німеччини Ангелі Меркель прохання не втручатися у внутрішні справи Білорусі. За її словами, білоруський президент на даному етапі не бачить необхідності в розмові з Меркель.

"Яким може бути від неї (розмови, - ред.) ефект? Швидше за все, негативний, адже на сьогодні головне, чого ми хочемо, - щоб Захід не підтримував тих, хто дестабілізує ситуацію в Білорусі. Виходячи з цього, президент нашої країни попросив свого російського колегу передати пані Меркель, щоб Німеччина, та й вся Західна Європа, не втручалася у внутрішні справи Білорусі, як це відбувається зараз", - сказала Ейсмонт.


Новости раздела

Популярные