Логитип news-good.info

ЄС вивчає можливість санкцій щодо Білорусі

11.08.2020 23:18

Європейський союз не вважає вибори в Білорусі ні вільними, ні справедливими. У зв’язку з цим ЄС вивчає можливість введення санкці...

ЄС вивчає можливість санкцій щодо Білорусі - фото

Європейський союз не вважає вибори в Білорусі ні вільними, ні справедливими. У зв’язку з цим ЄС вивчає можливість введення санкцій відносно відповідальних за поліцейське насильство.

Як пише "РБК-Україна", про це йдеться в заяві верховного представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля.

"Вибори не були ні вільними, ні справедливими. Влада вдалися до диспропорційно і неприйнятного насильства. Ми будемо вивчати дії білоруської влади в цій ситуації і проводити глибоку переоцінку наших відносин з Білоруссю, що може включати, в тому числі прийняття адресних заходів проти відповідальних за насильство і фальсифікацію результатів виборів ", - йдеться в заяві.

Крім того, в ЄС закликали політичне керівництво Білорусі почати справжній і всебічний діалог з більш широким суспільством, щоб уникнути подальшого насильства.

"ЄС продовжуватиме підтримувати демократичну, незалежну, суверенну, процвітаючу і стабільну Білорусь", - йдеться в заяві.


Новости раздела

Популярные