Логитип news-good.info

У ЗСУ зафіксовано 11 нових випадків COVID-19

28.05.2020 15:00

У Збройних силах України станом на ранок 28 травня підтверджено 11 нових випадків захворювання на коронавірус. Одужали від COVID-19 вже 1...

У ЗСУ зафіксовано 11 нових випадків COVID-19 - фото

У Збройних силах України станом на ранок 28 травня підтверджено 11 нових випадків захворювання на коронавірус. Одужали від COVID-19 вже 106 осіб. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.

"Станом на 7:00 28 травня у Збройних силах України хворіє 64 людини на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Загалом за час пандемії одужали 106 людей, летальних випадків - 3", - йдеться в повідомленні.

Так, за минулу добу зареєстровано 11 нових випадків захворювання на COVID-19. У закладах охорони здоров’я перебувають чотири людини (Національний військово-медичний клінічний центр "ГВКГ" - два військовослужбовці, Хмельницька обласна інфекційна лікарня - один співробітник ЗСУ і Сарненська ЦРЛ - один співробітник ЗСУ).

Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання. Ще сім військовослужбовців (Київська область - п’ять осіб, Житомирська та Волинська області - по одній людині) лікуються вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів також задовільний. Симптомів захворювання немає.

Загалом на ізоляції (зокрема самоізоляції) перебувають 300 людей. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчі три доби, - 45 осіб.


Новости раздела

Популярные