Логитип news-good.info

Учасники акції Стоп реванш прийшли додому до Зеленського

24.05.2020 16:59

Сьогодні в Києві та інших обласних центрах проходять акції Стоп реванш. Вони присвячені року президентства Володимира Зеленського т...

Учасники акції Стоп реванш прийшли додому до Зеленського - фото

Сьогодні в Києві та інших обласних центрах проходять акції "Стоп реванш". Вони присвячені року президентства Володимира Зеленського та голові його Офісу Андрію Єрмаку, якого вимагають звільнити.

Протестувальники почали збиратися на Майдані Незалежності сьогодні, 24 травня о 14:00. Після проведення мітингу на площі Незалежності, протестувальники рушили до можливого помешкання президента України Володимира Зеленського за адресою вул. Грушевського, 9А, біля Маріїнського парку, щоби нагадати йому про свої вимоги, - повідомляє кореспондент ІНФОРМАТОРа з місця подій.

Протестувальники скандують "Ні капітуляції" та "Єрмака у відставку". Наразі на акції присутні близько тисячі осіб.

Організатори - громадська організація "Справа громад", "Нацкорпус", "Демократична сокира" та ВО Свобода. Вони виступають проти кроків влади щодо припинення війни на Донбасі. Активісти вважають це політикою здачі інтересів України перед Російською Федерацією.

"Після великої перерви ми знову повертаємось на великі вулиці. Якраз наступають роковини... себто річниця правління Володимира Зеленського. Весна прийшла знову, але сидять чомусь тільки ветерани, патріоти і Аваков (у міністерському кріслі). А у карантині влада знову розслабилася і почуває себе спокійніше, коли люди не можуть збиратися більш ніж по двоє. Час додати весняного настрою. Ми збираємось дати свою оцінку першому (і єдиному?) року правління Зеленського.

Дати оцінку йому, його міністрам, його Єрмаку, його олігархам, його реваншистам, його корупції, його "реформам", його владі. Зеленський став монархом у демократичній країні. Йому належить і виконавча, і законодавча, і судова гілки влади. Він ставить міністрів та прокурорів, призначає силовиків та директорів. Він і відповість за них усіх", - йдеться в анонсі заходу.


Новости раздела

Популярные