Логитип news-good.info

Путін доручив спростити прийом в громадянство РФ осіб з країн, близьких соціокультурно

07.03.2020 23:41

Президент РФ Володимир Путін дав доручення щодо реформи міграційного законодавства та інституту громадянства в Росії.

Путін доручив спростити прийом в громадянство РФ осіб з країн, близьких соціокультурно - фото

Президент РФ Володимир Путін дав доручення щодо реформи міграційного законодавства та інституту громадянства в Росії.

Як пише "УП" з посиланням на російський "Інтерфакс", перелік доручень з питань реалізації Концепції державної міграційної політики на 2019 - 2025 рр., Згідно з документом, основним міграційним статусом, що дозволяє іноземному громадянинові в перспективі претендувати на отримання громадянства РФ у загальному та спрощеному порядку, стане постійне проживання (вид на проживання). Дозвіл на тимчасове проживання як окремий міграційний статус - щабель перед отриманням дозволу на проживання, який надається в рамках виділених квот - виключається.

Це пов’язано з тим, що інститут дозволу на тимчасове проживання в існуючому вигляді фактично себе вичерпав, йдеться у документі. Пропонується встановити три види порядку прийому до громадянства Росії: загальний, спрощений і особливий. Загальний порядок є прийомом у громадянство на загальних умовах і застосовується за умовчанням до всіх іноземних громадян і приватних осіб без громадянства, які не мають підстав бути прийнятими в рамках спрощеного або особливого порядку. Загальний порядок передбачає виконання претендентом набору певних традиційних умов: знання російської мови, термін постійного проживання на території РФ, зобов’язання дотримуватися російського законодавство і т.і.

Спрощений порядок застосовується до осіб, щодо яких знімаються деякі вимоги, передбачені для загального порядку, "через походження цих осіб з країн, близьких у соціокультурному відношенні, наявність позитивних соціальних зв’язків в РФ, вразливий стан та ін.".

Особливий порядок буде охоплювати окремі категорії осіб, рішення за якими вимагає оцінки неочевидних фактів і в зв’язку з цим - комісійного розгляду, особливих процедур і високого рівня прийняття рішення.


Новости раздела

Популярные